en cz

Beta page

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Vyhledávání

  142 článků

  Inspirace pro rodiče, jak s dětmi obohatit svůj vlastní život.

  O tom, jak s nimi vycházet, rozvíjet je a využít jejich potenciál.

  • Hry

   Živná půda pro dětský mozeček. Genius, virtuóz, šéfkuchař, tanečnice, architekt nebo vědec – ti všichni potřebují ze začátku to stejné. "Mámu, mlíko, maňáska ..." Tedy pocit bezpečí, někoho blízkého, schopnost se soustředit, hrát si a komunikovat. Tipy jak si hrát od 0 do 5ti let.

  • Fejetony

   Skočili jste dětem na špek? Mají Vás na háku? Krátké, lehce stravitelné čtení především o tom, co trápí téměř každého rodiče. A hlavně pár triků, jak nad nimi vyzrát - dostat je do autosedačky, v klidu je obléct,....A přitom respektovat jejich tak nezávislou a svobodnou duši.

  • Knihovna

   Naše oblíbené chytré knížky, výživné informační zdroje, CD a DVD, u kterých se s dětmi pobavíte. Odkazy na jiné webové stránky, které nás inspirují. Oblíbená dětská literatura apod.

  • Do ouška

   Naše oblíbené audio-pohádky v českém i anglickém jazyce. Hudba pro odpočinek i muckání. Písničky, které nás zvednou ze židle. Odkazy na písničky v různých světových jazycích na YouTube.

  • Nohama vzhůru

   Jde Vám o zachování vlastního rozumu, ale hodně i o rozum Vašich dětí? Věřte, že prvních pět let jejich života je s ohledem na rozvoj dětského mozku nejdůležitější období v životě. Po narození dosahuje mozek dítěte 25 % “dospělé” velikosti. Před druhými narozeninami je to už ale 75 %. V pěti letech pak mozek dítěte dosahuje téměř dospělé váhy a objemu – 90%.

  Máme zájem o Vaše zkušenosti, strasti i slasti.
  I my stále hledáme ten nejvhodnější způsob, jak na to.
  Napište nám!